Destekler ve Avantajlar

Sistem kullanımı eğitimi, satış eğitimi ve teknik destek her zaman sizler için sağlanır.
Türkiye’de şirket kurulumu ve Almanya üzerinden vergi numarası temini süreçleri danışmanlarımız tarafından ücretsiz olarak desteklenir ve tamamlanır.
Bu kazançlı sistemin bir parçası olarak, 450 milyon kişilik Avrupa pazarında satış yapma ve Euro üzerinden kazanma şansını elde edersiniz. Dilediğiniz her an her yerden sadece bir bilgisayarla istediğiniz kadar çalışarak kazanabilirsiniz.

Dünya üzerindeki en gelişmiş e-ticaret yazılımları

Online mağazanız 7 gün 24 saat Avrupa’daki 500 milyon müşteri için açık durumdadır. Eğer mağazanızı Amazon, Real, Ebay vb. en sevilen satış platformlarında oluşturursanız, her saat ürünlerinizi pazarlayabilir, satışa sunabilir ve para kazanabilirsiniz.

5000 Metrekarelik Depolama ve Lojistik

Stuttgart/Backnang’da bulunan 5000 metrekarelik büyük depomuzda binlerce markanın satışa ve gönderime hazır olan 20.000’den fazla üstün nitelikli ürünü bulunmaktadır. Ortağınız olarak ürünlerin satışı, depolanması, lojistiği, paketlenmesi ve gönderimi ile biz ilgileniyoruz. Gelin ve deponuz hakkında kolayca bilgi sahibi olun!

Depolama, Paketleme ve Gönderim

Depomuzda bulunan ürünleri özenle paketleyip anlaşmalı kargo firmaları ile müşterilerinize ulaştırıyoruz. Siparişiniz depomuzdan çıktığı anda sizinle kargo takip bilgilerini paylaşıyoruz.

Pazarı Kullanın!

Nerede çok satılıyorsa orada satın.

time4drop.com başarılı bir pazar araştırması yaparak en popüler satış platformlarında daha fazla müşteriye ulaşmanıza olanak sağlar.

Yenilikleri ve trendleri takip ediyor ve sizin için stoklarımızı en güncel şekilde tutuyoruz.

Yenilikçi sistemimizle nerede olursa olsun tüm Avrupa’daki müşterilerinize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Güvenilir Ortaklık

Time4drop.com tüm birimlerinde Alman ve Avrupa standartlarına göre çalışır. Üyelerimizle ortaklığımız özenle korunan güvenilir bir iş birliğine dayanmaktadır.

Şimdi başvur

Time4drop- yenilikçi, akılcı ve kişisel!

Profesyonellerle Calışın!

Time4drop yüzlerce çalışanıyla yolun başından itibaren hep yanınızda. Ne Know-How tekniğini bilmenize ne de ürünlerin satışı, depolanması, lojistiği, paketlenmesi ve gönderimi ile ilgilenmenize gerek yok. Bunu biz yapıyoruz. Tek yapmanız gereken: Satmak!

Milyonlara Ulaşın!

Time4drop online mağazanızla Avrupa ve dünya genelindeki milyonlarca potansiyel müşteriye ulaşın. Özellikle mağazanızı birkaç tıkla Amazon, Real, Ebay vb. en sevilen satış platformlarında oluşturduğunuzda ve Facebook-Instagram gibi sosyal medya platformlarında pazarladığınızda milyonlarca müşteriye ulaşmış olursunuz.

Her Şeyi Satın!

Online mağazanızda ne satmak istediğinize kendiniz karar verirsiniz. Time4drop size bir tıkla müşterilerinize ulaştırabileceğiniz 20.000’den fazla üstün nitelikli ürün sunar. Ancak dilerseniz diğer üreticilerin ürünlerini ya da kendi üretiminiz olan ürünleri de satışa sunabilirsiniz. Ne isterseniz, nasıl isterseniz, biz sizi destekliyoruz!

Risksiz Kazanın!

Time4drop üyesi olarak risk almadan kazanırsınız. Ödemeyi ürünlerinizi müşterilerinize sattıktan sonra yaparsınız! Ürün satışı, kira ve çalışanlar vb. masraflar için para yatırmazsınız. Bunları biz sizin için sağlarız.