Ürün Nedir?


01

E-Ticaret Sistemi Yönetim Paneli

  • Ürün bilgileri ve fotoğrafları
  • Ürün düzenlemeleri
  • Pazar yerine ürün aktarımı
  • Sipariş bilgileri
  • Stok Takibi
  • Satış ve Ürün Analizi


02

Ürün Yükleme Hizmeti

Yeni ürünler sisteminize anında otomatik olarak yüklenmektedir. Sisteminize yüklenen ürün bilgileri içerisinde • Ürünlere ait Almanca ve Türkçe açıklamalar • Ürün Stok Bilgileri • Ürün toptan fiyatı • Profesyonel ürün resimleri bulunmaktadır.


03

Stok ve Ürün Bilgisi Güncelleme Hizmetleri

Ürün stok bilgileri ve yapılan değişikliler otomatik olarak sisteminizde anında güncellenir.


04

Ürün Resimleri

Ürün fotoğrafları firmamızın fotoğrafçıları tarafından çekilir ve ham fotoğraflar grafiklerimiz tarafından işlenerek sisteminize yüklenir


05

Eklenti Kurulum Hizmeti

E-ticaret sisteminize, ödemeleri izleyebilmeleriniz için gerekli olan PayPal eklentisi, ürünlerini Pazar yerlerine otomatik yükleyebilmelerine olanak sağlayan, sizlerin tercih etmiş olduğu eklenti kurulumları yapılır.


06

Logo ve Ebay Layout Tasarımı

Dijital dükkân adına ait logo tasarımı firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılır ve e-ticaret sistemine entegre edilir. Sizlere sunulan Ebay Layout kataloğundan seçtiğiniz bir tasarım sisteminizdeki Pazar yerine ürün aktarma eklentisine entegre edilir.


07

Hosting Hizmeti

Sizler için satın alınmış olan domain adresleri, firmamız tarafından sağlanan hosting hizmeti ile aktif hale getirilir.


08

Domain Satın Alma Hizmeti

Kullanımda olmayan domain adresi sizin için otamatik olarak anlaşmalı olduğumuz partnerimiz Hexonet firması üzerinden satın alınır


09

Toptan Satış Alanına Erişim Hakkı

Size özel hazırlanan toptan satış sistemine erişim hesabı tanımlanır. Sistem üzerinden ürünleri toptan fiyatından satın alabilirsiniz. Bu alan Dropshipping mantığı ile çalışmaktadır


10

Ürünlerin Garanti İşlemleri

Sizlerin toptan satış sisteminden satın almış olduğunuz ürünlerin garanti kapsamındaki tamir/değişim işlemlerinden firmamız sorumludur


11

Eksik/Kırık/Yanlış Ürün Gönderimi

Eksik kırık yanlış ürün gönderimi durumlarından firmamız sorumludur. Bize durumu belirttiğiniz sürece sorun ücretsiz olarak çözülecektir.


12

Müşteri Kontrol Paneli

Sizlere aşağıdaki özellikleri barındıran müşteri kontrol paneline erişim hakkı tanımlanır.
• Bilgi Merkezi
• Faturalar
• Destek
• Ürünler
• Mağazam
• Networking


13

20.000 Çeşit Ürün (CES Sertifikalı)

Mağazanızda satabileceğiniz 20.000'den fazla çeşit ürüne erişiminiz bulunmaktadır, bunlar sürekli genişletilmekte, barkodlar ve EAN'lar ile sunulmaktadır. İlgili AB yönetmeliğine tabi olan tüm ürünlerimiz CE işaretine sahiptir.


14

Müşteri verileri

Ürün yönetim sistemi, tüm alışverişlerinizi ve müşteri verilerini toplu olarak görüntülemenizi sağlar, sipariş numaralarını verir ve size çeşitli pazarlar yerlerinizden satışlarınıza ilişkin genel bir bakış sunar.


15

Muhasebe Program

Her esnaf, yasal olarak alıcılarına fatura göndermekle yükümlüdür. Ayrıca her siparişe ait müşteri dosyası içerisinde bir fatura oluşturulduğu için muhasebe konusunda harcanacak çaba minimuma indirilmiştir. Ayrıca bir muhasebe programının kullanılmasına gerek kalmamaktadır.


16

Çevrimiçi Portallara Bağlantı (Ücretli)

Pazar yerlerine bağlantı vasıtasıyla merkezi birkontrol sistemi oluşturulmaktadır. Satışların ve siparişlerin doğrudan bu sistemden yönetilmesi sağlanmaktadır. Satılmaya hazır ürünler, "tek bir tık" ile hızlı ve kolay bir şekilde yüklenebilmektedir. Böylece zamandan ve emekten tasarruf edilmektedir.


17

Otomatik Stok Senkronizasyonu (Ücretli)

Sistemdeki senkronizasyon sayesinde, stokta bulunmayan hiçbir ürünün satışa sunulmaması sağlanmaktadır. Sistem, time4drop’un depo stoklarıyla senkron olarak çalışmaktadır. time4drop. Pazar yerleri düzenli bir teslimat gerektirdiği için bu oldukça önemlidir.


18

Paketleme ve Gönderim Hizmeti

Partneriniz olarak, ürünlerin paketlenmesi ve gönderiminin yanı sıra ürün-stok kontrolü ile de ilgileniyoruz.


19

Gönderi takibi

Time4drop’tan, müşterinizin sipariş durumunu istediği zaman görebilmesi için, pazar yerlerine koyabileceğiniz bir takip kodu almaktasınız. Bu, müşterilerinizin uzun vadeli memnuniyetini garanti etmektedir.


20

Destek

Size ne maaş ne de ücret maliyeti olmayan time4drop çalışanlarınız günün her saati yanınızda. İster yardıma ihtiyacınız olsun, ister sorularınız olsun, biz sadece bir telefon görüşmesi, bir e-posta ve bir tık uzağındayız.