Nasıl Çalışır?

time4drop.com ile E-ticaret yapmak çok kolay! Siz de sadece dört temel adımda para kazanın.

1
Üyelik Talebinde Bulunun

Şirket kurulumunuzu internet üzerinden başlatmak için online başvuru formunu doldurun.

2
Online Mağaza Siparişinizi Verin!

Binlerce kaliteli ve gönderime hazır ürünle bireysel online mağazanıza sahip olun.

3
Online Ticaretinize Başlayın!

Para kazanmaya başlayın! Kendi mağazanızda ve tabii ki en sevilen platformlarda!

4
Yeni Müşteri Ödülü

Bize kazandıracağınız her yeni iş ortağı için 400 € kazanın

Formu Doldurun ve Başvuru Yapın!

time4drop.com ailesine katılmak için ilk adım.

Üye formunu doldurun. Tüm bilgileri doğru şekilde vermeniz önemli. Vergi numaranız, şirket bilgileriniz ve istediğiniz domain ismi online mağazanızın temelini oluşturmaktadır. Kayıt formu üzerinden istediğiniz domain isminin bulunup bulunmadığını kontrol edebilirsiniz.

Başvurunun İncelenmesi ve Planlanması!

Online shop hizmetinizin doğru bilgilerle kurulması bizim için önemli.

Uzmanlarımız başvurunuzu inceleyip size dönüş sağlamaktadır. Bu incelemede vergi numarası ve şirket bilgileri gibi bilgileriniz kontrol edilmektedir. İhtiyaç duyulan bilgiler temin edildikten sonra en kısa sürede mağazanız kurulacaktır

Online Mağazanızı Oluşturalım ve Para Kazanın!

Binlerce ürünle birlikte size özel olarak hazırlanmış online mağaza hizmetiniz hazırlanıyor.

İncelemenin ardından başvurunuz kabul edilir ve programcılarımız kişisel online mağazanı oluştururlar. Bu süreç normal şartlar altında 10 iş günü sürmektedir. Online mağazanın oluşturulmasına; ödeme sisteminin kurulması, fatura örneğinin ve satıcı bilgilerinizin oluşturulması da dahildir. Size özel hazırlanan Business Center üzerinden tarafınıza gerekli giriş bilgileri gönderilecektir. Süreç online mağazanızın açılışı ile sona ermektedir.

Satış Başlasın!

Ürün Satış Sisteminiz Hazır, Para Kazanmaya Başlayın.

Mağazanızı açın. Mağazanızda satmak istediğiniz ürünleri time4drop.com üzerinden bulun. Daha fazla müşteriye ulaşmak için ürünlerinizi Amazon, Ebay, Real vb. platformlara yükleyin. Böylece ürünlerinizi daha fazla platformda satabilir ve sonuç olarak daha fazla para kazanabilirsiniz. Günümüzde geleneksel pazar ortamları yanında Facebook ve Instagram gibi sosyal medya kanalları da büyük ilgi görmektedir. Size ürünlerinizi bu sosyal medya platformları üzerinden de satışa sunmanızı tavsiye ediyoruz.

İlk Siparişiniz Oluşturuldu!

Siz Başarınızı Kutlarken Biz De Siparişinizi Hazırlayalım

İlk sipariş oldukça farklıdır, daha sonra gelecek olan yüzlercesinin ilkidir. Kullanıcı adı ve şifrenizle time4dropstore.com adresine girişinizi yapın, siparişinizi ve müşteri bilgilerinizi bize aktarın. Şimdi siz kutlamaya başlarken biz de ürünün doğru şekilde paketlenmesi ve hızlıca müşterinize gönderilmesi ile ilgilenelim. Tebrik ederiz, ilk siparişiniz oluşturuldu ve ilk gönderiniz yolda..

Tebrikler ilk satışınızı ve teslimatınızı gerçekleştirdiniz.

Stoklarınız Daima Güncel

Ürün stoklarını dert etmeyin.

Tam otomatize olmuş, senkronik depo stoğumuz sayesinde üyelerimizin endişelenmesine gerek yoktur. Stokların kontrolü senkronize olarak çalışmaktadır ve sizin kontrolünüze gerek kalmamaktadır. Ürünler tükenmeye başladığında sizin sisteminizde otomatik olarak pasif olmaktadır. Ürünlerin stoklarımıza girmesi durumunda tekrar aktif duruma gelecek ve satışını gerçekleştirebileceksiniz.

Yeni Ürünler Sitenizde

Sizin İçin Tüm Yeni Ürünler Anında Mağazanızda

Sürekli olarak ürün seçimlerimiz üzerine çalışmakta ve satış potansiyeli yüksek olan ürün yelpazemizi geliştirmekteyiz. Bu yenilikleri time4dropstore.com adresinden takip etmenize gerek yoktur. Düzenli aralıklarla yeni ürünler sizin ürün satış sisteminizde gözükecek ve tarafınızdan satışı yapılabilecektir. Bu gibi akıllı sistemler daha fazla para kazanmanıza olanak sağlayacaktır.

Kendi Ürünlerinizi Ekleyin

Hangi Ürünü, Nerede İstiyorsanız Satın

E-ticaret sisteminizde time4dropstore.com adresinde yer alan ürünlerin yanı sıra farklı üreticilerden ya da kaynaklardan edindiğiniz ürünleri veya kendi ürettiğiniz ürünleri de satışa sunabilirsiniz. Bu işlev sizin time4drop.com’a teknik erişiminizi etkilemez. Kendi ürünlerinizi aynı zamanda Amazon, Ebay, Real vb. platformlarda dilediğiniz gibi satışa sunabilirsiniz.

Sorunuz mu var?

Satış sürecinde yanınızdayız.

time4drop ürün yelpazesine her gün yenilerini ekliyor. Peki yeni ürünleri online shop sisteminize nasıl yükleyeceksiniz?

Üzülmeyin, her zaman hızlı cevaplar ve çözümlerle tüm soru ve sorunlarınızla yanınızdayız.

İrtibatta Kalın

Görüşleriniz bizim için önemli!

Lütfen dilek ve önerilerizi bize bildirin